Yasal Uyarı

Kullanım Koşulları

Bu sitedeki içerik, açık ya da zımni herhangi bir garanti olmaksızın "olduğu gibi" sağlanan genel bilgilerdir. Bu sitede yer alan içeriğin eksiksiz, zamanında ve doğru olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olmakla birlikte, site ve burada sunulan içerikle ilgili hiçbir beyanatımız veya garantimiz bulunmamaktadır. Aon içeriği herhangi bir zamanda bildirimde bulunmadan değiştirebilir ve içerikteki hatalardan veya eksikliklerden sorumlu değildir.Site, telif hakkıyla korunan materyallerin yanı sıra Aon veya üçüncü tarafların sahip olduğu ticari markalar ve hizmet markaları içermektedir.

Bu sitede yer alan herhangi bir materyal, Aon'in veya herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet haklarına ilişkin herhangi bir hakkı devrettiği şeklinde yorumlanamaz. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bu internet sitesi başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.Aon bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Başka bir siteye olan bağlantımız, bu sitenin onaylandığı anlamına gelmemektedir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Aon Türkiye Ofisi (Aon Solutions Danışmanlık A.Ş. ve Aon'in Türkiye'deki stratejik ortağı) sorumlu değildir. Aon Solutions, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız yukarıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

© 2020 Aon Solutions. Tüm hakları saklıdır.