Actuarial Services

Yatırım Hizmetleri

Risk ve getiri birbirinden ayrı düşünülemez.Bu ikili yatırımın merkezinde bulunan iki kavramıdır. Bu yüzden eşit derecede dikkat gerektirir. Aon getiriyi ve riskle ilgili karmaşık konuları yorumlayabilmenize yardımcı olur.

Size özel hedeflere ve şartlara uygun olarak hazırlanmış yatırım danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Tecrübeli danışmanlık ekibimiz ile planlarınızdaki karmaşık problemlere pratik ve maliyet-etkin çözümler bularak net ve ölçülebilir sonuçlara ulaşmanıza destek oluyoruz.

Dünya çapında, 820'den fazla yatırım danışmanımız ile toplam varlıkları 4.2 trilyon USD'yi bulan 2.500 müşterimize hizmet vermekteyiz. Uzmanlarımız aktuerya, yatırım danışmanlığı, fon yönetimi, ticaret, bankacılık,ekonomi, hazine ve türev enstrümanların yönetimi ile alakalı gerçek hayat tecrübesine sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Dolayısıyla güçlü yanlarımız, yeteneklerimiz ve çeşitliliğimiz, müşterilerimize uzmanlık ve tecrübenin birleşimini sunmaktadır.

Yatırım Planlama

İyi bir yatırım planı için sağlam bir yönetişim çerçevesi ile iyi düşünülüp oluşturulmuş hedefler gerekir. Aon aşağıdaki alanlarda danışmanlık hizmeti verir:

  • Yatırım politikaları, yönetişim ve risk kontrolü
  • İşleyişler ve bunların gözden geçirilmesi ve delegasyon
  • Stratejik kararları hayata geçirebilmek için gereken finansal hedeflerin belirlenmesi

Stratejik Varlık Dağılımı

Hedeflerin belirlenmesinden sonraki aşama fonlarınızın modern modelleme teknikleri ile risk analizinin tamamlanmasıdır. Aon varlık ve yükümlülükleriniz ile bunlar arasındaki ilişkiye ilişkin net bir resim çizer.

  • Stratejik yatırım tavsiyesi
  • Varlık- Yükümlülük çalışmaları
  • Yükümlülük ve kazanç analizleri

Uygulamaya Alma ve Takip

En iyi sonuca ulaşmak istiyorsanız, fon yöneticileriniz planlarınıza özel ihtiyaçlara uyumlu hareket edebilmelidir. Aon yönetici araştırma ekibi, hedeflerinize ulaşabilmek için doğru fon yöneticisi ile çalışmanızı sağlar. Global uzman yatırımcı profesyonellerinden oluşan ağımız ile:

  • Yatırım yöneticisi seçimi
  • Finansal gelirlerin düzenli takibi konularında destek oluruz.

Yatırım Eğitimi

İhtiyaçlarınıza özel hazırlanmış eğitim programları ile hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.