Liderlik

Liderlik

Hizmetlerimiz, iş hedeflerinize ulaşırken ihtiyaç duyduğunuz liderlik kültürünün, organizasyon içerisinde gereken derinlik ve kalitede yerleşmesini sağlar.

Etkin liderlik şirketlerin uzun vadeli başarılarındaki en önemli faktörlerden biridir. Bununla birlikte, liderlerin gelişim ve yönetimlerinin ne şekilde yapıldığı kurumlara önemli bir rekabet avantajı sağlar. Liderlik konusundaki derin araştırmalarımız ve kurumlar ile yaptığımız çalışmalar sayesinde iş sonuçlarını etkileyen liderlik yöntemlerini hayata geçiriyoruz. Güçlü liderlik özelliklerini tesis edebilen yalın ve iş odaklı uygulamaları tasarlayıp uyguluyoruz.

Aon organizasyonunuza özel önemli liderlik süreçlerine odaklanarak oluşturulan liderlik stratejisinin her aşamasını geliştirebilecek tek firmadır.

Aon'in global liderlik danışmanlığı:

  • Liderlik alanında karşılaştırmalı değerlendirmeleri de içeren kurum bazında çözümler, liderlik stratejisi, yedekleme planları üst yönetim verimliliği,
  • Üst yönetim değerlendirmeleri, koçluk ve liderlik gelişimi içeren kişi bazında çözümler sunmaktadır.

İş stratejilerinin daha çabuk, etkili ve sürdürülebilir olarak hayata geçebilmesi için organizasyondaki liderler ve üst yönetim ekipleri çalışmaktayız.Liderlerin değerlendirilmesine ve gelişimine ilişkin toplam çözümlerimiz ihtiyacınıza göre tasarlanmaktadır. Danışmanlarımız, en basit psikometrik değerlendirme araçlarından kapsayıcı değerlendirme merkezi yaklaşımlarına kadar tüm araçları kullanarak, organizasyonunuzdaki yüksek potansiyelli çalışanları tespit etmenize ve onları iş sonuçlarınıza katkıda bulunacak liderler olarak geliştirmenize destek olurlar.

Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Liderlik - Karşılaştırmalı Değerlendirmeler

Araştırma sonuçlarını içeren özel veri tabanımız "Top Companies for Leaders" ile hizmetinizdeyiz.

Aon "Top Companies for Leaders" araştırma sonuçlarının yer aldığı özel veri tabanı ile organizasyonunuzdaki liderlik uygulamalarının global lider firmaların uygulamaları ile karşılaştırmanızı sağlar.

"Top Companies for Leaders" Karşılaştırmalı Değerlendirme Raporu

"Top Companies for Leaders" araştırma verileri kapsamında, organizasyonunuza ait sonuçlar ile lider şirketlerin sonuçlarını karşılaştıran detaylı bir araştırma sonucudur. Bu değerlendirme "Top Companies for Leaders" araştırmasına katılan ya da katılmayan tüm şirketler için yapılabilir.

Benchmark Lite

Web tabanlı araştırma anketi ve karşılaştırma raporunu içeren bir kompakt pakettir.Bu değerlendirme "Top Companies for Leaders" araştırmasına katılmayan şirketlere uygulanabilir.

Liderlik Nabız Araştırması

Nabız Araştırması liderlerinizin mevcut liderlik uygulamalarını değerlendirmesi için kullanılır.Bu çalışma, uygulamalar için gereken gelişim alanları ile iletişim yollarının tespit edilmesini ve uygulamada önceliklendirme yapabilmenizi sağlar.

Yetenek Nabız Araştırması

Bu eşsiz değerlendirme, şirketinizdeki yüksek potansiyelli çalışanlarınızın ve diğer kritik yeteneklerinizin, motivasyon unsurları ve kurum ile ilgili görüşleri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Bu değerlendirme ayrıca, yöneticilerin bu unsurları keşfetmesini de sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.