Actuarial Services

Emeklilik Hizmetleri

Deneyimli danışmanlarımız, şirketlerin organizasyonel değişiklikleri sebebiyle oluşan İnsan Kaynakları sorunlarının çözümünde yardımcı olur.

Kurumsal yeniden yapılanmanın güçlüğünü ortaya koyan bir gerçek bu tip işlemlerin beklenen değeri yaratmamasıdır. Birçok şirket için "değişim" kelimesi "kaos" ile yer değiştirir.

Değişim bunaltıcı bir tecrübe olabilir ama her zaman böyle olmak zorunda değil.Aon'in yeniden yapılanma, satın alım ve birleşmeler, sermaye aktarımları ve elden çıkarımlar, ortaklıklar ve iflaslar da dahil olmak üzere, organizasyolarda değişim sürecinin başarısını arttırmak için kanıtlanmış tecrübesi bulunmaktadır.

Aon'in kullandığı araçlar ile entegre ve sistematik yaklaşımı yüzlerce organizasyon tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kanıtlanmış Hizmetler ve Araçlar

Hizmetlerimiz ve web tabanlı proje yönetim araçlarımız esnek ve ölçilebilir araçlardır ve herhangi bir değişim girişimi ya da işleme uyarlanabilir. Bu araçlar ile kanıtlanmış sonuçlar alınır, çünkü basit bir varsayım üzerine kurulmuştur: " Değişimden en iyi sonucu, değişime ilişkin hedefleri çalışanlara ilişkin stratejiler ile uyumlandırdığınız zaman alabilirsiniz."

Danışmanlarımız büyük ölçekli ve çokuluslu organizasyonlar da dahil olmak üzere yüzlerce organizasyona destek olmuştur. Size de destek olabilir!

Global Yeteneklere Dokunuş

Global kaynakları organizasyon içinde kullanma işgücü maliyetlerini azaltan, kritik yeteneklere erişimi sağlayan ve verimliliği yükselten bir iş stratejisidir.

Aon'in değişim yönetimi danışmanları organizasyonların iç işleyişlerinde ve yetenek yönetimi uygulamalarında yeniden yapılanma gerektiren, global kaynak kullanımına ilişkin stratejilerinin tasarımı ve uygulamasında destek olur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin