Performans

Performans

İnsan kaynakları birimleri, işletme giderlerini düşürürken ‘daha verimli ve sonuç odaklı bir işgücü’ yaratma baskısı altında, şirkete yarattıkları değeri ispat etmek için büyük bir çaba sarf etmektedirler.

Aon danışmanları, şirketinize özel ihtiyaçları ve fırsatları analiz etmek için, derin tecrübe ve etkisi deneyimlenmiş araçlarını kullanırlar; bu şekilde ihtiyaç duyulan etkinliği ve verimliliği arttırarak, daha iyi finansal sonuçlara ulaşmanızı sağlarlar.

İK Verimliliği

Aon büyük resmi görmenize yardımcı olur. Kurumunuzun gerçek İK maliyeti nedir? Rakiplerinizle karşılaştırıldığında neredesiniz? Organizasyonel yapınız iş hedeflerinize ulaşmanız için uygun mu?

Danışmanlarımız, enerjinizi ve kaynaklarınızı iş sonuçlarınızı iyileştirecek önemli İK konularına odaklayabilmeniz için destek olur. Aşağıdaki alanlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz:

  • İK giderlerinin şirket hedefleriyle uyumlu hale getirilmesi ve getirinin en üst düzeye çıkarılması.
  • İK fonksiyonlarının daha kaliteli hale gelmesi için fırsatların belirlenmesi.
  • İş hedeflerinizi destekleyecek organizasyonel yapının ve İK süreçlerinin dönüştürülmesi.
  • Dönüşümün kurum içinde iletişimine ilişkin strateji ve taktiklerin tasarlanması ve uygulanması.
  • İK organizasyonunuzun gelecekte yönünü değerlendirmek ve yönlendirmek için gereken İK ölçüm sistemlerinin oluşturulması.

Gerçek HR maliyetlerinizi keşfedin!

Aon gerçek İK maliyetlerinizi ölçer ve bunları stratejinize uygun kaynaklarınız ile uyumlandırır.Böylece, verimsiz alanları tespit eder, faaliyetlerin doğru iş seviyesinde gerçekleştirilmesini sağlar ve alternatif iş çıktılarını belirlemek için model oluşturulur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.